Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Rakstu arhīvs

Latgales autokrosa čempionāts Latgales kauss — 2011

Latgales autokrosa čempionāts Latgales kauss — 2011 sestais, bet noslēdzošais posms
ir norisinājies. Tas notika Kārsavas novada, ciemā Malnava autotrasē -Ozolzeme.
Rallijā piedalījās trīs kārtu mašīnas: priekšpiedziņas – 14 dalībnieki. Žiguļi (VAZ) – 4
dalībnieki. Klasiskās auto (ar aizmugures riteņu piedziņu) – 6 dalībnieki. Katrai klasei
tika izvirzīti uzvarētāji.
   Tā tad Priekšpiedziņas klases auto sestā un beidzamā posma uzvarētājs bija Raivis
Rumaks (Kārsava), otrās vietas ieguvējs bija Jānis Ivulāns (Ludza) un trešajā vietā bija
Ilmārs Jurāns (Krāslava).
Žiguļu (VAZ) klases auto beidzamā posma pirmās vietas ieguvējs bija Aleksandrs
Svarinskis (Krāslava), otrajā vietā bija Vladimirs Rimaido (Rīga), trešo vietu ieņēma
Jevgeņijs Dilba (Krāslava).
   Pēdējā autorallija posmā, trešās klases auto (ar aizmugures riteņu piedziņu) – klasiskie,
pirmo vietu ieņēma Valdis Užuls (Daugavpils), otrais Kristaps Maševskis, trešās vietas
ieguvējs Raitis Andrejevs (Ludza)
   Starplaikos skatītājus izklaidēja Latvijas dragreisa 2. klases 1. vietas ieguvējs Ervīns
Žuks , kurš demonstrēja nelielus trikus ar mašīnu un iegāzējis nedaudz grīdā devās prom.
Uz laukuma, tautas valodā sakot „driftoja” arī A. Bleive, demonstrējot savus mākslas
elementus.
   Kopsummā ņemot visus sešu sezonu rezultātus noskaidrojās, ka Latgales rallijā VAZ
klasē pirmo vietu ieguva -V. Rimaido, otro J. Dilba un pelnīto trešo mērdzenietis Ainārs
Bonka.
   Klasiskās klases auto Latgales noslēgumā, visu 6 posmu garumā rezultāti ir šādi:
pirmajā vietā - Valdis Užuls (Daugavpils), otrajā -ludzānietis Aivis Nalivaiko, un uz trešā
pakāpiena kāpa - Juris Andrejevs (Ludza)
   Visvairāk pārstāvētā priekšpiedziņas klasē pirmo vietu ieguva Nauris Poikāns
(Daugavpils), otro pelnīto vietu Raivis Rumaks (Kārsava), bet trešajā palika Andris