Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Rakstu arhīvs

„Tu vari vairāk!”

Galvenie attēli: img_0530.jpg

Ar radošām un drosmīgām idejām ir noslēdzies LLKC Ludzas nodaļas organizētā interaktīvā programma jauniešiem „Tu vari vairāk!” Programmā piedalījās jaunieši no Kārsavas, Kārsavas novada, kā arī Ludzas, Ciblas un Zilupes, gūstot vērtīgu pieredzi un jaunus iespaidus, lai realizētu savu uzņēmējdarbības ieceri dzīvē.

Kā atzīst paši jaunieši, tad viens vo visvērtīgākajiem šo apmācību ieguvumiem- jaunu ideju ģenerēšana. Apmācības ļāva apskatīt uzņēmējdarbību no dažādiem skatupunktiem- izvērtējot riskus un iespējas. Jaunieši vairākkārt uzsvēra, ka vienam un bez sadarbības partneriem ir grūti, ir nepieciešama starpnozaru sadarbība, lai spētu iekarot savu vietu tirgū. Jauno uzņēmēju programmas sniedz nenatsveram atbalstu jaunajiem censoņiem, iedrošinot neapstāties, bet gan meklēt iespējas, lai realizētu pat vistrakāko ideju dzīvē. Sakām lielu paldies gan apmācību organizatoriem- LLKC Ludzas nodaļai, gan Kārsavas novada pašvaldībai. Jaunieši atzīst, ka ir samērā smagi uzsākt kaut ko jaunu, piedevām vēl patstāvīgi, jo katra darbība, ko tu dari ir tavas personiskās atbildības ietvaros.

Apmācības iedrošina un ļauj pastāstīt par savu ideju un atrast "dzirdīgas" ausis, kuras palīdz. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc par uzņēmējiem nekļūst jebkurš cilvēks, tas ir darbs ar sevi, cilvēkiem un savām idejām, kuras jārealizē tā, lai tās nestu tev ienākumus un gandarījumu par paveikto. Jauniešiem nav jābaidās, ka viņus nesapratīs vai viņu ideja nav vērtīga ir jāsper pirmais solis un jāiet uz priekšu.

Kārsavas novadu apmācībās pārstāvēja Santa Krilovska, Kaspars Ločmelis, Antra Lipska, Solvita Dzērkale, Agrita Jezupova, Jānis Zalāns un Anna Zīmele. Iespējams, ka pavisam drīz, Kārsavas novadā, taps paši garšīgākie kazeņu mafini Latvijā! Neturi sveici zem pūra- kļūsti par īstu biznesa lauvu!

Tu vari! Tu esi novadā!

Ielādes laiks: 0.04 sekundes
13,688,633 Unikāli apmeklētāji