Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Fotogalerija

Tiešās saites

sadalestikls
KMMS
Malnava

Meži.lv
Kārsavas Jaunieši

E-iespējas
Latvijas Pašvaldību savienībai
Latgales plānošanas reģions

Rakstu arhīvs

TĪRS IR NE TIKAI, KUR TĪRA, BET ARĪ TUR, KUR NEMĒSLO!

Malnavas pagasta pārvalde veiks trotuāra uzkopšanas darbus aktualizējot, Kārsava kļūst velisipēdistiem draudzīgāka, tika arī aktualizēts jautājums no jauniešiem, kurš ir atbildīgs un kā notiek trotuāra uzkopšana Kārsava-Malnava posmā, kas arī ir ietverts jaunajā marķētajā Ziemeļlatgales velomaršrutā "Ryopj vasals".

Galvenie attēli: anna.jpg

Kāds jaunietis ieteica : " Cerams, ka ne tikai zīme par velomaršrutu ir tikai uzlikta, bet arī stikli no trotuāra periodiski tiks noslaucīti (it sevišķi vasaras periodā), jo otru reizi tā kā negribētos mainīt velosipēda riepu!".

Sazinājāmies ar Kārsavas novada pašvaldības domes izpilddirektoru, lai noskaidrotu trotuāra uzkopšanas darbu norises kārtību, kā arī plānotos pasākumus.

"Par styklim, Malnavas pogosta porziņā ir trotuāra uzkopšanas darbi. Ir īspiejis ar traktoru nūslauciet, bet tod stykli paļiks zuoļī, kas arī eisti nav risinojums.

Paļdis par jautojuma aktualizāceju, pastov īspieja periodiski (raizi nedeļī), lai kaids izīt trotuaru i saslauka vītys, kur ir kaidi sasistī stykli. Perfekti bītu, ja stykli tī napazaruodeitu, tikai iz tū ka styklu paļiks mozuok, cereit navarom, topēc nu sovis puses veiksim preventīvūs pasokumus. As arī aicinoju īdzevotojus biut saprūtūšim i namāslot ! "- stāsta Kārsavas novada domes pašvaldības izpilddirektors.

Saņēmam arī komentāru no Malnavas pagasta pārvaldes vadītājas Irēnas Kaupužes.

"Iepazinos ar notikušās situācijas izklāstu! Darīsim tā - pirmdien (ja nelīs) palūgšu vienu strādnieku noiet visu gājēju celiņu un nolasīt (saslaucīt) stiklus, saliekot tos maisā.

Runāju arī ar strādnieku par gājēju celiņa noslaucīšanu ar mums pieejamo birsti. Labāk nevajag, jo stikli tad tiks noslaucīti celiņa malā. Tas arī nav risinājums!

Bet visiem, kuri dažādos veidos pārvietojas pa gājēju celiņu (kājām, pārvietojoties uz dažādiem riteņveidīgiem braucamiem) es lūgtu (atgādinātu) - TĪRS IR NE TIKAI, KUR TĪRA, BET ARĪ TUR, KUR NEMĒSLO! Un par sakoptu vidi ir atbildīgs ikviens, nevis konkrēta persona!" - uzsver Malnavas pagasta pārvaldes vadītāja Irēna Kaupuže.

Būsim cilvecīgi un tiešām centīsimies savākt aiz sevis atkritumus, jo tās ir mūsu mājas un vide, kurā mēs dzīvojam! Vienkārši nemēslosim ikdienā, ķibeles gadījumā arī savāksim aiz sevis atstatās drazas un gružus!

 

 

Informāciju apkopoja: 
Jaunatnes lietu speciāliste
Anna Zīmele

Ielādes laiks: 0.04 sekundes
13,749,350 Unikāli apmeklētāji