Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Fotogalerija

Tiešās saites

sadalestikls
KMMS
Malnava

Meži.lv
Kārsavas Jaunieši

E-iespējas
Latvijas Pašvaldību savienībai
Latgales plānošanas reģions

Rakstu arhīvs

Raksti: Jauniešiem

Kārsavā sāk darboties publiskā slidotava!

Galvenie attēli: slido17.jpg

 

Līdz ar slidošanai labvēlīgu laiku, Kārsavas pārbūvētā stadiona slidotava sadarbībā ar Kārsavas novada jauniešu centru “Pūga” ir gatava uzņemt slidotgribētājus.

Gan profesionāļi, gan iesācēji un citi interesenti ir aicināti visu ziemas periodu slidot Kārsavā, Kārsavas stadiona slidotavā. Ieeja publiskajā slidotavā ir bez maksas. Ņemot vērā, ka tuvākās laika apstākļu prognozes atbilst ziemas sezonai, esam nodrošinājuši, lai ikvienam interesentam slidu nomas punkts būs pieejams darba dienās no pulksten 14:00-16:00, kas atrodas Kārsavas mūzikas un mākslas skolas pagrabtelpās.

Interesenti slidotavu varēs izmantot darba dienās no pulksten 10:00-19:00,savukārt, laika posmā no pulksten 19:00-21:00, kā arī brīvdienās no pulksten 12:00-14:00 slidotava būs atvēlēta biedrībai „SK Kuorsova” hokeja spēlēšanai.

Par turpmāko slidotavas darba laiku ziņosim papildus, piebilstot, ka slidotavas darba laiks ir atkarīgs no laika apstākļiem.

Plašāka informācija par slidu nomu ir pieejam zvanot pa tālruņiem 29107196- Anna Zīmele un 28741073- Solvita Dzērkale, plašāka informācija par publisko slidotavu pieejama, zvanot Mihails Oļipovs-26316115.


Aicinam pieteikt nominantus “Kārsavas novada Jauniešu gada balvai 2016”

Galvenie attēli: img_9500_-_copy_2.jpg

Ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja paust savu viedokli un izvirzīt nominantu – jaunieti, kurš ir pelnījis gūt atbalstu, kādā no septiņām izvirzītajām nominācijām:

• "Kuorsovys nūvoda patriots"
• “Goda Iniciativa/ Pasuocīņs”
• "Goda Škoļnīks"
• “Goda Izaugsme”
• "Goda Sportists"
• "Jaunīts Uzjiemiejs"
• “Jaunīšim draudzeiguokīs uzjāmums”.

Nominanti var tikt pieteikti aizpildot pieteikuma anketu internetā: http://ej.uz/5kd2, vai nosūtot to uz e-pastu biedriba.puga@gmail.com līdz 2017. gada16. janvārim!

Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies piektdien, 20. janvārī, plkst.19.00, Kārsavas kultūras namā un plkst. 22.00 ir paredzēta balle ar groziņiem, ieejas maksa 2 eiro.

 


Meklējam čaklas rokas

Tie, kas vēl nepaguva iemēģināt roku apsveikumu veidošanā, un visi tie, kas vēlas atnākt vēlreiz, būsiet mīļi gaidīti jau rīt, lai kopīgi izveidotu nelielu sveicienu tiem, kas to gaida vismazāk. Darba daudz, veidosim 250 apsveikumus, tādēļ ļoti priecāsimies redzēt tieši tevi.

 

Galvenie attēli: 250.jpg


Radīsim Ziemassvētku sajūtu paši

Galvenie attēli: veidojam_ziemassvetku_noskanu_12.jpg
Kārsavas novadā, 30. novembrī, plkst.17.30 biedrības “Kārsavas novada jauniešu centrs ”Pūga” telpās Malnavā, notiks radošā darbnīca "Radīsim Ziemassvētku sajūtu paši", informē Kārsavas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Anna Zīmele.
Piedaloties radošajā darbnīcā, ikvienam jaunietim, kuram patīk veidot dažādas lietas savām rokām un attīstīt savas radošās prasmes un iemaņas, būs iespēja pašrocīgi izgatavot Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma atklātnes! 
Visi nepieciešamie darba materiāli tiks izsniegti, tomēr, ja ir vēlēšanās, tad var paņemt līdzi savus materiālus personīgo apsveikumu izgatavošanai! 
Radošās darbnīcas vadītājas- Solvita Dzērkale, Antra Lipska un Anna Zīmele. 
Dalība ir bezmaksas. Sīkāka informācija pa telefonu 29207196 (Anna), 28741073 (Solvita) vai rakstot tiešsaitē biedrības " Kārsavas novada jauniešu centrs "Pūga" Facebook lapā.
 Tematiskais vakars Pūgā

Galvenie attēli: copy_of_breakfast_poster_template.jpg

Kā mūsējiem gāja jauniešu apmaiņas projektā Armēnijā? Atnāc uz Pūgu piektdien un uzzini ;) 
Bildes, stāsti un iespējams pat duduka spēles paraugstundas! 
Nenokavē!


Ejom bakuot!

Galvenie attēli: bakoij16.jpg

Šajā gadā, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, sēņošanas festivāls tiks papildināts ar dienas daļu, kuras sākums plānots no plkst. 16.00. Latvijas Dabas muzeja mikoloģe Inita Dāniele pasākuma apmeklētājiem palīdzēs iepazīt Latvijā augošās sēnes un to īpašības. Īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, kas varēs doties sēņot dienas gaišajā daļā un iespējams pat atrast kādu retumu dabas parka „Numernes valnis” teritorijā. Jaunākajiem dalībniekiem tiks piedāvātas izzinoši-radošas aktivitātes, savukārt pieaugušie varēs pārbaudīt savas zināšanas, izspēlējot spēli "Atpazīsti sēnes".

Savukārt sēņošanas festivāla „Ejom bakuot!” nakts daļas sākums ir plānots no plkst. 20.30. Šajā gadā festivālam ir īpaša retro pieskaņa- pirmos dalībniekus, kas pieteiksies uz pasākuma norises vietu vedīs retro auto kluba pārstāvji ar saviem unikālajiem spēkratiem. No plkst. 19.00 līdz 20.00 retro auto varēs aplūkot pie Kārsavas kultūras nama un tad kopīgā kolonnā doties uz sēņošanas festivālu.


meklējam dalībnieku!

Galvenie attēli: mezsaaa.jpg

ĻOTI, ĻOTI meklējam 5. dalībnieku no Kārsavas novada, kas kopā ar jauniešiem no Armēnijas, Ukrainas, Polijas, Bulgārijas un Moldovas piedalīsies jauniešu apmaiņas projektā "Jo dziļāk mežā, jo zaļāk!", kas notiks no 5. līdz 14. septembrim viesu namā "Cirmas ezerkrasts" Zvirgzdenes pagastā!
Vecums: 18-30
Labas angļu un krievu valodas zināšanas
Interese uzzināt un iemācīties kaut ko vairāk!


Raksti šeit vai biedriba.puga@gmail.com

 

Viss ir apmaksāts atliek tikai iesaistīties!IZLOSI! PĪDUOVOJUMS TEV!!!

Galvenie attēli: mold.jpg

 

Aicinam 2 jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem pieteikties jauniešu apmaiņas braucienam uz Armēniju no 3. līdz 12. oktobrim.
Projekta "Entrepreneurship Through Hiking" ietvaros, Info paka: https://failiem.lv/u/y2g53ckw

Sīkāka informācija: inga.bernaane@inbox.lv; 29322748.


Transports uz Mēžvidiem - jauniešu dienas svinībām

Galvenie attēli: copy_brauc.jpg

 

Nezini, kā nokļūt līdz Mežvidiem lai piedalītos jauniesu dienas aktivitātēs? Neuztraucies, par visu ir padomāts! Autobuss gaidīts tevi rīt 20.augustā plkst. 16:15 pie kultūras nama Salnavā, nākošā pietura (apmēram 16:30) būs pie Kārsavas KN. Pēc jauniešu dienas svinībām,autobuss nogādās tevi atpakaļ uz Kārsavu vai Salnavu. Jautājumiem var zvanīt Solvitai - 28741073, Annai - 29207196


Ituo goda "Pi Kuojis Nakts" ir kluot!

 Galvenie attēli: pi_kuojis_nakts.png


Kai jau tymā godā, ari šūgod byus strītbols i ghetto florbols, bet jaunums byus 1x1 Panna futbols. Skateituoji vareis pīsīt aci na tikai sportistim, bet ari čotkīm hip - hop danču meistarim nu STOP TIME Dance Studio.
Sasatikšonuos vītu maineit nadreikst - teikomīs Kuorsovys kortūs 26. augustā, devenūs vokorā!
Myusus atbolsta: Latvijas Florbola savienība / Latvian Floorball Union i Kuorsovys nūvoda pašvaļdeiba.jauniešu diena

Galvenie attēli: 1.jpg

Jauniešu diena Mežvidos būs sirsnīga pēcpusdiena, kurā gan jauniešiem, gan novada iedzīvotājiem būs lieliska iespēja izpausties radošajās meistarklasēs, noklausīties un izbaudīt svētku koncertu.

Šajā dienā būs iespēja darboties dažādās meistardarbnīcās, kuras sāksies jau no plkst. 17.00, bet jau plkst. 20.00 jaunieši muzicēs, dejos un rādīs savus talantus koncertā, kurā tiks sumināti Mežvidu pagasta pilngadnieki. Viesu vidū būs arī jaunie mākslinieki no Griškānu pagasta Igora Isupova vadībā, kā arī talantīgie sporta deju dejotāji no Zilupes un iemīļotie Briežuciema ielu vingrotāji.

Vakarā plkst. 22.00 balle kopā ar grupu “Azars”, kā arī plkst. 22.00 pārsteigums – putu ballīte, kur divu stundu garumā gan bērni, jaunieši, gan pieaugušie no sirds varēs ļauties putu mākoņiem.

 


Apsveic Kārsavas novadu svētkos, uzzīmē svētku veltījumu savam novadam! 

Galvenie attēli: img_9966_copy.jpg

 

Kārsavas novada svētku nedēļas ietvaros, kas norisināsies no sestdienas, 20. augusta, līdz svētdienai 28. augustam, Kārsavas novada ģimenes ar bērniem tiek aicināti uzzīmēt savu novēlējumu novadam “Mēs savam novadam!”.Kārsavas novada svētki jau tiek svinēti kopš 2009. gada, katru gadu svinot tos vienā no novada pagastiem. Šogad svētki aizsāksies jau 20. augustā ar Jauniešu dienas svinīgo koncertu un pilngadnieku godināšanu Kārsavas novada Mežvidos. Kārsavas novada iedzīvotāji ir aicināti uzzīmēt savu veltījumu novadam svētkos “Mēs savam novadam!”, lai veidotu jauno mākslinieku darbu izstādi. Pašu mazāko novada gleznotāju mākslas darbi būs aplūkojami Mežvidu kultūras nama foajē, lai ikviens svētku apmeklētājs un pilngadnieku sveicējs varētu aplūkot arī jaunākās paaudzes veltījumu savam novadam! 

Jāatgādina, ka tas nav zīmējumu konkurss, bet gan brīvprātīgs aicinājums, lai ikviens Kārsavas novada iedzīvotājs varētu apsveikt savu novadu svētkos. Īpaši aicināti iesūtīt savus zīmējumus tiek vecāki ar bērniem, lai kopā sveiktu novadu svētkos. Aicināti iesūtīt savus darbus arī novada bērnudārza audzēkņi, lai apsveiktu gan pilsētu, gan novadu svētkos. Zīmējumus līdz 18. augustam var atstāt Kārsavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas kabinetā, kā arī jauniešu centrā “Pūga”. Sīkāka informācija pa telefonu 29207196 (Anna), Solvita (28741073).


Meklējam Kārsavas novada radošos talantus!

Galvenie attēli: talani.jpg

Sestdien, 20. augustā, Kārsavas novada Mežvidos, Kārsavas novada svētku ietvaros norisināsies sirsnīgi svinīgā Jauniešu dienas pēcpusdiena, kuras ietvaros tiks godināti gan Mežvidu pagasta pilngadnieki, gan aicināti visi novada jaunieši, lai sirsnīgā un radošā gaisotnē spētu izbaudīt un sajust savu piederību Kārsavas novadam.

Lūgums atsaukties jauniem, trakiem un radošiem Kārsavas novada talantiem, kuri labprāt dalītos savā meistarībā radošajās darbnīcās, kuras norisināsies pirms svinīgā svētku koncerta!

Kārsavas novads ir bagāts ar radošiem un mākslinieciskiem cilvēkiem! Nekautrējies! Uzdrīksties! Atklāj sevi no jauna!

Mēs garantējam, ka tu pavadīsi interesantu, sirsnīgu un aktīvu pēcpusdienu, sniedzot savu ieguldījumu Kārsavas novada svētku ieskandināšanā!

Raksti mums uz FB Pūga profilu vai Annai Zīmelei (29207196) un Solvitai Dzērkalei (28741073).

Ielādes laiks: 0.04 sekundes
13,746,437 Unikāli apmeklētāji