Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Fotogalerija

Tiešās saites

sadalestikls
KMMS
Malnava

Meži.lv
Kārsavas Jaunieši

E-iespējas
Latvijas Pašvaldību savienībai
Latgales plānošanas reģions

Rakstu arhīvs

Raksti: Jauniešiem

Lai dzīvo ekspedīciju gars!

Galvenie attēli: 12717956_1138307709536093_2608810912002324830_n.jpg

Viņa vēl elpo.. Atrakcija "Pikojam Solvitu!" Lai dzīvo Pūga! Īstenībā tas bija viens no visneaizmirstamākajiem piedzīvojumiem ziemā! Kopā ar Annu cītīgi mēģinājām iekurt ugunskuru, tas bija īsts komandas darbs, iespējams, tāpēc arī mūsu drēbes smaržo pēc dūmiem... Interesanti bija kā Daniela un Linda devās meklēt malku un gardumus, tā bija "Iespējamā misija" Malnavas pagastā.. Tomēr dūmi netraucēja cept un baudīt desiņas "Akmeņos". Tas nozīmē, ka tikšanās vietu mainīt nedrīkst! Bērniem bija unikāla iespēja sapikot Solvitu, jāsaka, ka tā bija viena no vispieprasītākajām atrakcijām, jo ne samērā bieži ir iespēja sapikot skolotāju. Skanēja viss "Ziedonis", jo bērni sauca, kur palika Solvita ar karstu tēju un desiņām.. Neformālā gaisotnē arī jaunākā paaudze izbaudīja ziemu! Lai dzīvo ekspedīciju gars! Mēs noteikti šodien iemācījāmies jaunas lietas, ko biež vien kā pieaugušie aizmirstam!


JAU ŠO SESTDIEN!

Galvenie attēli: ara2.jpg

Nevar sagaidīt pavasari? Esi īstens dabas mīļotājs? Gribi būt tuvāk dabai? Tad Tev 27. februārī, ap pl.11.00 jānāk uz Pūgu, kur Tu saņemsi tālākas koordinātes, lai ar dažādu atrakciju palīdzību kopā izzinātu apkārtējo vidi.Lūgums saģērbties silti, silti, jo ir paredzētas aktīvitātes arī brīvā dabā! Izbaudi ziemu Kārsavas novadā! Sper soli pretī pavasarim- esi aktīvs!


Noslēgusies Jauniešu gada balva 2015

Piektdien, 22. Janvārī plkst.19.00 Kārsavas kultūras namā jau ceturto reizi tika pasniegtas Kārsavas novada Jauniešu gada balvas. Gadu laikā tas ir kļuvis par tradicionālu pasākumu un atskatu un paveikto, līdz ar to jauniešu vidū tas tiek gaidīts ar nepacietību. 

 Galvenie attēli: img_1411.jpg
Izvirzīt kandidātus tika dota iespēja katram, aizpildot anketu, jāatzīmē, ka šogad tika pieteikts rekordliels nominantu skaits, tika izvirzītas sešas nominācijas: „Gada Jaunietis” pēc žūrija vērtējuma tika atzīts Arvils Kroičs, „Gada Uzņēmējs”- Marika Barkāne, „Gada Skolēns”-  Daniela Silicka, „Gada Iniacitīva”- Gunta Nagle, „Gada Mākslinieks”Kristaps Rasims, „Gada sportists”- Ardis Rudzīts. 

 


Ir zināmi visi izvirzītie Kārsavas novada "Jauniešu Gada balva 2015" nominanti!

Galvenie attēli: j.jpg

(foto 2014.gada balvas kandidāti un ieguvēji)

 

Ja redzi savu vārdu starp nominantiem, tad zini, ka tev 22. janvārī pl. 19:00 ir jābūt Kārsavas Kultūras namā uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju! Ja vēl neesi saņēmis ziņu, tad tuvākajā laikā tev tiks nosūtīts ielūgums sms veidā, drukāto ielūgumu saņemsi pirms svinīgās ceremonijas! Ja redzi savu paziņu starp nominantiem, būsim priecīgi, ka padosi ziņu tālāk! Gaidīsim arī viesus uz svinīgo ceremoniju! Esi novadā, atnāc! Tu esi svarīgs novadam!

 

Gada Jaunietis
Gunta Nagle (Salnava), Gunta Nagle (Kārsava), Jānis Ļubka, Arvils Kroičs, Kristiāna Lukašova, Samanta Jurāne, Elvita Vilka.
Gada Uzņēmējs
Santa Krilovska, Agrita Jezupova, Jānis Krivtežs, Gunta Nagle, Marika Barkāne, Normunds Noviks, Kaspars Miezis, Raivis Rumaks.
Gada Skolēns
Evita Jurča, Karīna Poikāne, Arnita Lipska, Diona Liepiņa, Anda Šicāne, Pāvels Stepanovs, Sanda Poikāne, Jana Dūmiņa, Daniela Silicka.
Gada Iniciatīva
Daniela Silicka, Kamila Morozova, Angelika Jacenko, Sandis Karpovs, Linda Martinsone, Antra Lipska, Santa Čuļča, Gunta Nagle (Salnava), Emīls Laganovskis.
Gada Mākslinieks
Gunta Nagle, Jānis Stepkāns, Laura Pintāne, Agrita Pontaga, Megija Petinena, Evita Jurča, Kristaps Rasims.
Gada Sportists
Sandris Zelčs, Jānis Ļubka, Sporta klubs “Kuorsova”, Emīls Ločmelis, Jānis Potašs, Ainārs Kodarāns, Arvis Zelčs, Oskars Rupainis, Elviss Poikāns, Agris Karlāns, Arturs Vorkalis, Ardis Rudzīts, Ēriks Starodumovs, Elīna Oļipova.

 


Jaunīšu goda bolva 2015

Galvenie attēli: gada_balva.jpg

Jau tradicionāli katru gadu tiek pasniegta Kārsavas novada “Jauniešu gada balva 2015”, kur svinīgajā ceremonijā tiks godināti novada jaunieši, kuri ar savu veikumu ir mainījuši savu un citu jauniešu ikdienu. Ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja paust savu viedokli un izvirzīt nominantu – jaunieti, kurš ir pelnījis kļūt par "Gada Jaunieti" vai gūt atbalstu, kādā no sešām izvirzītajām nominācijām.
Nominanti var tikt pieteikti aizpildot pieteikuma anketu internetā:http://bit.ly/1xZ2nnk, vai nosūtot to uz e-pastu biedriba.puga@gmail.com vai atstājot speciālās pieteikumu urnās (līdz 2016.gada 18.janvārim)

New layer...

Veidojam Ziemassvētku noskaņu paši

Galvenie attēli: img_8688.jpg

 16.decembrī Kārsavas novada jaunieši - Evita Strode, Kamila Moroza, Linda Martinsone, Daniela Silicka, Daina Šarkovska, Kristiāna Lukašova, Linda Agleniece un Solvita Dzērkale, veidoja apsveikumus un devās ciemos pie pansionāta iemītniekiem Malnavā, dāvinot viņiem garšīgus pīrāgus un bērnudārza audzēkņu veidotos apsveikumus.

Galvenie attēli: img_8738.jpg

 Attēlus vairāk var apskatīt - šeit


Stāstam par sevi citiem

Šodien Kārsavas novadā viesojas Rēzeknes novada pagastu jauniešiem, Pārstāvēt biedrību "Pūga" devās Solvita Dzērkale ar divām jaukām meitenēm - Mariju Štekeli un Kristiānu Lukašovu.

Galvenie attēli: asd.jpgViļakas novada jaunieši ciemojas "Pūgā"

Viļakas novadu pārstāvēja jaunatnes lietu speciāliste un Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne, Jauniešu domes prezidente Elīna Sprukule un viceprezidente Laila Milakne, kā arī jauniete Ketija Duļbinska un Eiropas brīvprātīgā darba veicēja Ramona Welte. Paldies foršajiem! Neliels ieskats no iepazīšanās daļas.

 

Galvenie attēli: 3q.jpg

Tika pārrunātas savstarpējās sadarbības iespējas ar Viļakas novadu, kā arī uzklausīta Viļakas novada pieredze Eiropas brīvprātīgo piesaistīšanai darbam vietējā pašvaldībā, kas ļāva Kārsavas novada jauniešiem izprast Eiropas brīvprātīgā darba izaicinājumus, iespējas un trūkumus.Kārsavā spriež par darba ar jaunatni plānošanu vietējā līmenī

 Šī gada novembrī visā Latvijā Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru organizē izbraukuma tikšanās “Darba ar jaunatni plānošana pašvaldībās” ar mērķi veikt skaidrojošu darbu pašvaldību lēmumu pieņēmējiem, vietējiem speciālistiem un jauniešiem par darbu ar jaunatni un tā plānošanas nozīmi, kā arī sniegt labās prakses piemērus darba ar jaunatni īstenošanā vietējā līmenī un ieskicēt iespējamos darba ar jaunatni attīstības scenārijus.

Galvenie attēli: img_7101_-_copy.jpg
Kārsavas novada pašvaldībā seminārs "Darbs ar jaunatni plānošana pašvaldībās" notika 9. novembrī pl. 11:00-14:00 Kārsavas mūzikas un mākslas skolā, kur vienkopus sanāca Kārsavas novada domes priekšsēdētāja, deputāti un darbinieki, pašvaldību iestāžu vadītāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, jaunieši, lai kopīgi pārrunātu aktuālos jautājumus darbā ar jaunatni plānošanas jomā. 
Tikšanās laikā uzsvars tiek likts uz iespējām piesaistīt finansējumu dažādām iniacitīvām un vienoties par kopīgu sadarbību dažādos līmeņos tieši jaunatnes jomā.

Galvenie attēli: img_7441_copy_-_copy.jpg


Darba ar jaunatni plānošana pašvaldībās

Kārsavā, 9.novembrī, vienkopus sanāks pašvaldību vadītāji, deputāti un darbinieki, vietējo nevalstisko organizāciju vadītāji, kā arī jaunieši – gan skolēni, gan studenti, lai pie viena galda pārrunātu aktuālos jautājumus darba ar jaunatni plānošanas un attīstības jomā Latvijā, identificētu galvenos izaicinājumus, uzzinātu vairāk par iespējām piesaistīt finansējumu dažādām iniciatīvām un vienotos par kopīgu darbu jaunatnes jomā! Atnāc, 9. novembrī plkst. 11:00-14:00 Kārsavas mūzikas un mākslas skolu! Ievirzot Latviju, sāc ar pierobežu!

Galvenie attēli: asdf.jpg


Stādam ozolus

Akcijas ”Simtozolu meži simtgadu Latvijai!” mērķis – iesaistīt vismaz 100 jauniešus, kas vāks zīles un stādīs ozolu stādus Latvijas mežos, veidojot ozolu birzis vai alejas vismaz 100 vietās ar vismaz 100 ozoliem katrā par godu Latvijas Valsts neatkarības simtajai gadadienai.

Galvenie attēli: as.jpg 
Arī Kārsavas novada jaunieši - Katrīna Ločmele, Jānis Gabrāns un Daniela Silicka, ir tikuši pie šiem ozoliem un cītīgi iestādīja pie jaunākajām brīvadbas estrādēm - Karsava un Sanavā, 5 brašus ozolu stādus. Rīt varēs nostiprināt un sagatavot tos ziemai.

Galvenie attēli: img_5353_-_copy.jpgPūga iekaro Ilūksti

23. oktobra pēcpusdienā, par spīti drēgnajam laikam, mēs 7 meitenes no Pūgas, kopā ar Jaunatnes lietu speciālisti Solvitu Dzērkali – Linda, Daniela, Evita, Daira, Kamila un Jana – devāmies ceļā uz Ilūkstes bērnu un jauniešu centru, lai iepazītos ar Ilūkstes jauniešiem. Tā kā pasākums noritēja Helovīna noskaņās, tad mēs ieradāmies īpaši daiļos tērpos kā Ādmasu ģimenīte. Ierodoties Ilūkstes bērnu un jauniešu centrā mūs viesmīlīgi sagaidīja centra jaunieši un tā vadītāja.

Galvenie attēli: kl.jpg Pasākums tika iesākts ar rūpīgi pārdomātu scenāriju Helovīna noskaņās, kā arī jaunās grupas „Piprmētras” muzikālo priekšnesumu. Vakara gaitā tika piedāvātas dažādas spēles, kas ļāva iepazīties ar citiem jauniešiem un radīja brīvāku atmosfēru jauniešu starpā. Laika gaitā, protams, neizpalika līdzpaņemtā un jauniešu sarūpētā cienasta baudīšana, kas mijās ar interesantām sarunām. Neatņemama pasākuma daļa bija diskotēka, kuru labprāt izbaudīja ikviens klātesošais. Kopumā iespaids par Ilūkstes jauniešu centrs ir pozitīvs, ir iegūta jaun pieredze un draugi, kurus droši vien aicināsim ciemos iepazīt mūsu pašu jauniešu dzīvi.

 

Galvenie attēli: kljhg.jpg

-"Pūgas" trako ceļojumu apkopo Linda Martinsone. Tā turēt! Iedvesmojies arī tu!


Mošķu nakts lielākiem ballētājiem 16+

Galvenie attēli: hw21.jpg

Tev ir unikāla iespēja izbaudīt Helovīnu Kārsavā! Saldumus vai izjokosim! Kā jau solījām, tad šogad Kārsavā "Pakavos" būs divas ballītes, no plkst. 20:30 Helovīns lielākiem ballētājiem 16+. Lūgums ierasties atbilstošā tērpā.Tematika:- Tim Burtnon style! Tie ir svētki! Tu vari būt tas par ko vēlies! Ļaujies mirkļa burvībai un izbaudi rudeni! Līdzi jāņem groziņi, var arī grozus un labs garastāvoklis ! Tu var atvest ķirbi un citas foršas idejas! Esi atvērts! Tu veido Kārsavas novada sabiedrisko dzīvi! Iesaisties mošķu nakts jampadracī! 

Padalies ar ziņu! Ja Tev kādi jautājumi zvani - 29207196 (Anna), 28741073 (Solvita).


Mošķu nakts Kārsavā!

Galvenie attēli: hw.jpg

 Šajā laikā mostas visi! Kā jau ierasts, tad Helovīnu laikā tiek rīkotas masku balles! Šoreiz, mēs tevi gaidām, kādā interesantā tērpā ar interesantu grimmu "Pakavos", lai kopā izspēlēt spēles un jautri pavadītu laiku. Līdzi jāņem joki! Tā ir diena, kad var jokot uz nebēdu! Gaidīsim Tevi plkst. 17:00 "Pakavos" (Kārsavā).

Līdzi jāņem silts apģērbs un labs garastāvoklis ! 

Padalies ar ziņu! Ja Tev kādi jautājumi zvani - 29207196 (Anna), 28741073 (Solvita).

Ielādes laiks: 0.13 sekundes
13,878,677 Unikāli apmeklētāji