Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Fotogalerija

Tiešās saites

sadalestikls
KMMS
Malnava

Meži.lv
Kārsavas Jaunieši

E-iespējas
Latvijas Pašvaldību savienībai
Latgales plānošanas reģions

Rakstu arhīvs

Raksti: Jauniešiem

Atvērtā skautu un gaidu Nometne 24.paralēle

Galvenie attēli: 24paralele_plakats.jpg

ŠĪ NOMETNE IR DOMĀTA 11-17 GADUS VECIEM JAUNIEŠIEM, KAS LĪDZ ŠIM NAV DARBOJUŠIES SKAUTU/GAIDU KUSTĪBĀ, VĒLAS TO IEPAZĪT, PRAKTIZĒJOT AKTĪVU DZĪVESVEIDU.
LAIKS: 09.08.2015. - 13.08.2015.

VIETA: "Tigava", Padures pagasts, Kuldīgas rajons.

DALĪBAS MAKSA:  40-60 eiro

SADZĪVE : Nometne būs āra - telšu nometne. Āra dušas, pārvadājamās tualetes.

Brokastis un vakariņas tiks gatavotas uz ugunskura.

PROGRAMMA: Nometnē tiks izmantotas skautisma/gaidisma metodes, nometnes tēma  vide, vides ilgtspēja. Aktivitātes pārgājiens, ugunskura vakari, alpīnisma nodarbības un aktivitātes, sporta aktivitātes, radošās nodarbības, lentu (slackline) nodarbības, izdzīvošanas māku nodarbības, komunikācijās un saliedēšanās uzdevumi,u.c.
 

 

PIETEIKŠANĀS:

Aizpildot elektronisko anketu: http://goo.gl/forms/hIWOlaO9aA

un pārskaitot dalības maksu līdz 15. Jūlijam (par aizkavēšanos ziņot organizatoriem)
Vasaras svētku skrējiens Salnavā

Nu jau 4.dau pēc kārtas Salnavā skriešanas sporta piekritējiem tika dota iespēja pārbaudīt savus spēkus un izbaudīt skaisto laiku un dabu Vasaras svētku maratona skrējienā Salnavas pagastā. Skriet gribētājiem tika piedāvātas 3 disciplīnas – 10, 5 un 1,8 km garumā, pulcējot 37 skrējējus no ne tikai Kārsavas novada, bet arī tuvākām pilsētām – Ludzas, Rēzeknes u.c.

Galvenie attēli: skrien1.jpg

 Lielāko popularitāti izpelnījās īsākā distance pulcējot 22 skrējējus, kurā kopvērtējumā vīriešu kaegorijā 3.vieta ieguva Guntars Gabranovs; 2.vieta -. Ričardam Kindzulim, un godpilno 1.vietu ieguva Raivis Tutans. Sieviešu konkurencē 3.vieta Elzai Kozačkovai, 2.vieta – Egitai Potašai un 1.vietas īpašniece kļuva Agita Potaša.

5 km distancē spēkiem mērojoties pie godalgotām vietām sieviešu distancē tika Iveta Linuža – 3.vieta, Laila Linuža – 2.vieta un par 1.vietas īpašnieci kļuva Ineta Senkāne. Vīriešu konkurencē par medaļu īpašniekiem kļuva  3.vietā Emīls Ločmelis, 2.vietā  - Guntis Skride un 1.vietā Jānis Linužs.

Sieviešu konkurencē 10 km distancē medaļas savā starpā sadalīja Māra Kļaviņa -3.vieta, 2.vieta – Rita Kļaviņa un Maruta Guitāne 1.vieta. Vīriešiem par vietām sīvā konkurencē vietas ieguva Jānis Circens – 3.vieta, Artis Logins 2.vieta par 2 sekundēm piekāpjoties 1.vietas ieguvējam Jānim Ļubkam.

 

Skrējējus un atbalstītājus pēc distanču veikšanas gaidīja putra un balvas. Par pozitīvām emocijām bagāto un izdevušos pasākumu paldies tika teikts arī maratona skrējiena sponsoriem –Z/S „ Zelta Sala”; SIA „Salnava Plus”, Kārsavas novada pašvaldībai un Sporta klubam”Kuorsova”.

 

Galvenie attēli: skrien2-crop.jpg

 

Vairāk attēlu šeitKĀRSAVAS NOVADS ROSINA AUGT UZŅĒMĒJIEM.

Kārsavas novada pašvaldība veicinot uzņēmējdarbības attīstību novadā, motivējot esošos un jaunos uzņēmējus radīt iespējas savai un novada augšupejai, jau otro gadu organizē uzņēmējdarbības semināru un konkursu “Step Up!”. Redzot konkursa vērtību, šogad naudas fonds ir palielināts līdz 5 000 eiro un katra projekta atbalstāmā summa var sasniegt līdz pat 2 000 eiro.

 

1. maijā plkst. 10:00 Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas telpās notiks radošuma un motivācijas NEdarbnīca „Lai ko tu domā, domā CITĀDI!” topošajiem un esošajiem  uzņēmējiem. Semināra laikā biedrības „ZINIS” valdes priekšsēdētāja Vita Brakovska iedegs „gribēšanas augt un darīt dzirksti” ikvienam, kurš ir apcerējis jaunus darbības virzienus, jaunu profesionālās dzīves ceļa sākšanu, taču līdz šim ir pietrūcis motivācijas to izdarīt (www.zinis.lv).

NEdarbnīca notiek biedrības „ZINIS” iniciatīvas „Zināšanu eņģeļi” ietvaros, nodrošinot ekspertu brīvprātīgu ieguldījumu zināšanu sabiedrības veidošanā Latvijas reģionos. Savos pieredzes stāstos dalīsies aizvadītā gada biznesa ideju konkursa laureāti - kā viņi nonāca no biznesa idejas līdz reālam plānam un darbībai, kādas iespējas sniedz dalība konkursā.

No 1. maija līdz 29. maijam katram jaunajam vai topošajam uzņēmējam būs iespēja iesniegt savu biznesa ideju un iegūt tās attīstībai līdz pat 2 000 eiro.

Kā atzīst konkursa „STEP UP!” idejas ģenerators un biedrības „Kārsavas novada jauniešu centrs „Pūga”” valdes priekšsēdētājs Juris Vorkalis: ”Tei ir vieļ vīna īspieja sevkuram nūvoda īdzeivuotuojam paruodeit sev i cytim, ka Kuorsovys nūvodā var radeit i dareit. Taidi cylvāki laukūs ir zalta viertē - suokumā jī ir pīmārs, īdvesma cytim, vāluok, maizis  devieji sev i sabīdreibai. Ideju konkurss nav deļ tīm, kas žālojās i nūsūda - tys ir tīm, kas sapņoj, gryb i dora. Paceļ sevi, paceļ nūvodu!”.

Ieguldi Kārsavas novadā!

 

Konkursa nolikums un plašāka informācija par konkursu no 1. maija: www.karsava.lv. Seko mūsu jaunumiem arī sociālajos tīklostwitter.com/Karsavas_novads


Mežvidos notiek Lieldienu zaķu maratons

Galvenie attēli: zachi2.jpg

Jau ceturto gadu Mežvidos notiek Lieldienu zaķu maratons. Arī šogad ne mežvidiešus, ne novada ļaudis nebaidīja sliktie laika apstākļi, dalībnieku pulcējās kuplā skaitā. Individuāli startēja 7 dalībnieki, 10 saimes un 6 dalībnieki skrēja garajā 8 km distancē. Visiem dalībniekiem skrienot tika dots uzdevums: atrast desmit objektus un tos nofotografēt. Zaķu maratonā piedalījās 8 mēnešus vecais Emīls Zalužinskis, kurš šogad bija jaunākais maratona dalībnieks, vecākā dalībniece - vecmāmiņa Anna Ladusāne. Pēc maratona visi cienājās ar gardo zupu, kura lieliski sasildīja maratona nogurdinātos dalībniekus. Turpinājumā Lieldienu koncertu Mežvidu KN sniedza pašdarbnieki.

Galvenie attēli: azachi1.jpg

 

Vairāk bildes apsaktāmas - http://www.karsava.lv/photogallery.php?album_id=210
Piesakies uzņēmējdarbības sacensībām "Zibens Bizness 2015"!

Galvenie attēli: zibens_logo.png 

Piesakies uzņēmējdarbības sacensībām "Zibens Bizness 2015"!


Līdz š.g. 12. aprīlim TEV ir iespēja pieteikties dalībai 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībās "Zibens Bizness", kas šogad norisināsies no 17. līdz 19. aprīlim, un balvā iegūt visu peļņu (2014. gadā - 700 EUR)! Sacensību mērķis ir dot tev iespēju izmēģināt savas uzņēmēja spējas un parādīt, ka uzsākt biznesu nav tik grūti, kā varētu šķist.

Runā, ka video pasaka vairāk kā tūkstoš vārdu. Apskaties video no pagājušā gada sacensībām, ejot uz http://ej.uz/zibensvideo.

Lai pieteiktos dalībai "Zibens Bizness 2015", līdz 12. aprīlim aizpildi pieteikuma anketu, ejot uz http://ej.uz/zibensbizness. Uzaicinājumu piedalīties sacensībās 13. aprīlī saņems dalībnieki ar vispārliecinošāko motivāciju!

Sacensības tiek organizētas sadarbībā ar Swedbank Latvijas studentu Biznesa inkubatoru sadarbības iniciatīvas ietvaros. Pasākumu atbalsta modes un izklaides centrs "Rīga Plaza", "Daily" restorānu tīkls, picēriju un restorānu tīkls "CanCan Pizza" un kafejnīcu tīkls "Caif Cafe".

Sīkāka informācija: http://www.biznesainkubators.lu.lv/zinas/t/32900/.
Ar sacensību nolikumu iepazīsties, ejot uz http://ej.uz/zibensnolikums.
Seko līdzi jaunumiem: www.facebook.com/zibensbizness.

 


Biedrība „Latgales Koučinga centrs” organizē
Pirmo reizi Rīgā!!!
POPULĀRĀKAIS TRENIŅŠ, KĀ GŪT PANĀKUMUS UN VEIKSMI!
"ПРОРЫВ К УСПЕХУТМ"
21.–22.03.2015.

 

http://www.koucingacentrs.lv/jaunumi/params/post/346191/


Ja vēlaties sasniegt jaunu veiksmes un panākumu līmeni savā dzīvē – tad šis ir ātrākais, salīdzinoši vienkāršākais un garantēts veids, kā to sasniegt!

 

Treniņš ļauj:

 

  • "izrauties” no pretestības un pārvarēt tos blokus, kas Jums liedz kustēties uz priekšu, pat ja Jūs zināt, kas ir jādara;
  • divkāršot Jūsu ienākumus un Jūsu brīvo laiku. Jūs saņemsiet konkrētus instrumentus šo mērķu sasniegšanai; 
  • apgūt fokusēšanās tehniku un sasniegt maksimālos rezultātus savā dzīvē, ko pielieto olimpiskie čempioni;
  • iemācīties pastāvīgi paaugstināt savu pašvērtējumu un iegūt pašpārliecinātību par sevi;
  • uzzināt efektīvus pašdisciplīnas principus, kurus apgūstot, Jūs iemācīsieties efektīvi izmantot laiku;
  • sākt dzīvot jaunu dzīvi un sākt veidot tādu dzīvi, par kuru esat sapņojuši.

 

Treniņu «Прорыв к Успеху™» ir apmeklējuši vairāk kā 6000 cilvēku visā pasaulē!


Obligāta iepriekšējā reģistrācija treniņam šeit: http://ej.uz/rigalatansky

 

Detalizētu informāciju par treniņu varat uzzināt šeit:

http://latansky.com/proryv-riga/ un www.koucingacentrs.lv  

vai pa tālruni: 29354884 (Daina).

 

Izmantojiet šo iespēju!

 

Uz tikšanos Rīgā 21.-22. martā!


Neformālās izglītības apmācībās „Sapņi un Omlete!"

                                                    Galvenie attēli: logojaunstlietprog.jpgGalvenie attēli: logovnoatb.png

 

Aicinām Latgales reģiona jaunatnes darbiniekus un visus, kuri strādā ar jauniešiem, piedalīties neformālās izglītības apmācībās„Sapņi un Omlete!”!

 

Apmācības notiks trīs dienas no 11. līdz 13. martamDaugavpilī, viesnīcā „Dinaburg”.

 

Detalizēta informācija pielikumā.

Reģsitrācija šeit - http://ej.uz/sapniomletelatgale.

 

Pieteikšanās līdz 2015. gada 02. martam (iesk.)!

Ielādes laiks: 0.04 sekundes
13,746,533 Unikāli apmeklētāji