Navigācija

· Pašvaldība
    · Nolikums
    · Kontakti
    · Pārvaldes
    · Teritorijas plānojumi
    · Domes Lēmumi
    · Saistošie noteikumi
    · Deputāti
    · Komisijas
    · Komitejas
    · Nolikumi
    · Publiskais pārskats
    · Budžets
· Sociālais dienests
    · Darba laiki
    · Aktuālā informācija
    · Bukleti
· Novada Kartes
· Projekti
    · ESF
    · ERAF
    · LAT-LIT
    · EST-LAT-RUS
        · TRAFFIC
        · FORGET A HURRY
    · ELFLA
        · LAD
        · LEADER
    · KF
    · SFL
    · KPFI
    · Comenius
· Avīze
· Bibliotēkas
· Sports
· Tautas nami
· Bāriņtiesa
· Amatpersonu atalgojumi
· Slimnīca
· NVO
· epakalpojumi
· Statistika
· Lauku atbalsts
· VID informē
· Attīstības plānošana
· Pakalpojumi
· Būvvalde

Pēdējie raksti

Autorizācija

Lietotājvārds

Parole
Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

“Pūga” aicina uz radošo darbnīcu "Radīsim Ziemassvētku sajūtu paši"!

Kārsavā, 30. novembrī, plkst.17.30 biedrības “Kārsavas novada jauniešu centrs ”Pūga” telpās, Malnavā, notiks radošā darbnīca "Radīsim Ziemassvētku sajūtu paši".

Piedaloties radošajā darbnīcā, ikvienam jaunietim, kuram patīk veidot dažādas lietas savām rokām un attīstīt savas radošās prasmes un iemaņas, būs iespēja pašrocīgi izgatavot Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma atklātnes!

KĀRSAVAS NOVADA DOMES SĒDE 24.11.2016

Kārtējā domes sēde notiks 24. novembrī plkst. 8.00 Kārsavas novada domes konferenču zālē.

Darba kārtībā (spied šeit). 

21. novembrī plkst. 15.00 notiks apvienotā finanšu, attīstības un teritoriālo lietu, izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu, sociālo un veselības lietu komitejas sēde.

Personām, kuras uzaicinātas piedalīties domes sēdēs, kā arī citiem pašvaldības iedzīvotājiem, masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem, kuri vēlas klausīties domes sēdi, pirms domes sēdes jāreģistrējas pie darbinieka, kurš protokolē domes sēdes.

18. novembrī cildinās Kārsavas novada Goda pilsoņus

Ik gadu Kārsavas novadā tiek izvirzīti un sveikti Kārsavas novada Goda pilsoņi, kuru cildināšana notiek 18. novembra svētku koncertā. Šogad apbalvojumam izvirzīti trīs novadnieki, kurus sveiks ar Latvijas Radio kora muzikālo uzvedumu „Ziedonis un Vācietis”.

Goda pilsoņu sveikšana notiks 18. novembrī plkst. 17.30 Kārsavas kultūras namā. Šogad šim goda apbalvojumam izvirzīti trīs novadnieki

Sveicam patriotiskajā mēnesi!

Svētki Latgalē

Šodien, 14. novembrī plkst. 22.45 LTV1, raidījumā "Sajūti Latgali" apskatīsim neparastas svētku tradīcijas, kuras ir raksturīgas tikai Latgalei.

Pie mums prot svinēt svētkus, par to pārliecināsimies apmeklējot Līksnā notiekošo festivālu Muzykas Skrystuļs. Pabūsim Kārsavā, kur joprojām svin pilngadības svētkus. Varakļānos pētīsim, kas ir kapu svētki. Un paviesosimies Dekšāres pagastā, kur kuplā saietā Zeimuļu dzimta apzinās tuvus un tālus dzimtas radiniekus.

Lāčplēša dienas gājiens uz Bozovas brāļu kapiem

Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī.

Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā, 11. novembrī plkst. 15.00 dosimies Gaismotajā gājienā uz Bozovas brāļu kapiem no Kārsavas KN. Plkst. 15.30 Piemiņas brīdis Bozovas brāļu kapos.

Filma „Melānijas Hronika“ būs skatāma Kārsavā un Salnavā

Novembra mēnesī, Kinopunktos visā Latvijā tiks demonstrēta latviešu režisora Viestura Kairiša spēlfilma “Melānijas hronika“.  Tas ir stāsts par rakstnieces Melānijas Vanagas (1905–1997) izsūtījuma ceļu Sibīrijā. Filma tapusi pēc Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem.

Filma ir patiess vēstījums par cilvēcības brīnumu, gara plašumu un ciešanu pilnajiem likteņiem Latvijas nācijas lielākajā traģēdijā. Tas ir stāsts par latviešu sievietēm, kurām bija jācieš, jāizdzīvo un jāpārdzīvo, lai vēlāk dzīvotu Latvija.

16. novembrī sadarbībā ar Malnavas koledžu norisināsies Donoru diena Kārsavā

Vairākās Latvijas pilsētās regulāri notiek asins donoru dienas, tostarp, plānots, ka Valsts asinsdonoru centrs (VADC) Latgales filiāles izbraukums uz Kārsavas kultūras namu, Kārsavā, Kārsavas novadā, Vienības ielā 49c, norisināsies 16. novembrī no plkst. 9.00 līdz 12.00.

“Cilvēku saliedētība parasti ir novērojama krīzes situācijās, tomēr VADC aicina arī ziedot asinis ikdienā, jo viens cilvēks ir spējīgs glābt trīs cilvēku dzīvības. Lai gan vīriešiem asinis atļauts nodot līdz sešām reizēm gadā, bet sievietēm ieteikts to darīt ne vairāk kā četras reizes gada laikā, lielākoties cilvēki aicinājumam ziedot asinis atsaucas neregulāri.

Ģimenēm visā Latvijā būs pieejamas konsultācijas par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu

24 skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas, tai skaitā arī Kārsavas novada izglītības psiholoģe Ilona Sutra, oktobra nogalē absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto mācību programmu par šodien ģimenēm tik aktuālo tēmu – kā veidot atbildīgus mobilo tehnoloģiju lietošanas paradumus un kā par šiem jautājumiem runāt ar bērniem un viņu vecākiem. Līdz ar mācību pabeigšanu pedagogi kļuvuši par programmas Kā būt par vecāku 21. gs? vēstnešiem, un turpmāk dalīsies ar zināšanām savā novadā un ārpus tā.

Šajā mācību gadā Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm vēstneši savās skolās organizēs individuālās konsultācijas, runās ar skolēnu vecākiem sapulcēs un citādi palīdzēs risināt jautājumus par mobilo tehnoloģiju lietošanu ģimenēs.

Ziemeļlatgalē taps 5 dabai veltīti vides objekti

Rugāju, Balvu, Viļakas, Baltinavas un Kārsavas pašvaldības turpina īstenot kopprojektu „Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevi!”. Tiek uzsāktas piecu vides instalācijas objektu, kas atspoguļos un caurvīs četras dabas stihijas, iepirkumu procedūras.  

Sākotnējā idejas izstrādes stadijā, katrs novads izvēlējās konkrētu dabas stihiju, ko simbolizēs tās teritorijā plānotais vides objekts- Kārsavas novads- uguns, Viļakas novads- ūdens, Balvu novads- gaiss, Baltinavas novads- zeme un Rugāju novada objekts simbolizēs visu stihiju mijiedarbību. 

Malnavas ciemā tiks atjaunots ielu apgaismojums

Malnavas ciemā tiek plānots ielu apgaismes projekts. Tā ietvaros tiks veikta izvērtēšana uz kuras balstoties tiks mainīts lampu izvietojums un vecās lampas nomainītas uz LED gaismekļiem.

LED lampas nodrošina ne tikai pamatfunkciju – kvalitatīva apgaismojuma nodrošināšanu ielās, bet tā ir arī inovatīva tehnoloģija, kas nodrošina lētu ikdienas uzturēšanu.

Projekta koordinators, izpilddirektors Toms Vorkalis stāsta: “Pēdējā gada laikā bija pieaudzis sūdzību skaits no Malnavas ciemata iedzīvotājiem, par ielu apgaismojumu. Problēmas iemesls ir novecojušās lampas, kuras ir laiks mainīts. Kvalitatīvi apgaismotās ielas veidos drošāku vidi Malnavas ciematā, jo kā jebkurš ielas apgaismojums, tas uzlabo redzamību gan gājējiem, gan autovadītājiem.”

Ielādes laiks: 0.07 sekundes
13,754,947 Unikāli apmeklētāji